Enter your keyword

post

Звернення до всіх засобів масової інформації.Прогноз Григорія Грабового.Ukrainian

Звернення до всіх засобів масової інформації.Прогноз Григорія Грабового.Ukrainian

До_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Адреса: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ел. пошта: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Телефон: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Від _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Адреса: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ел. пошта: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Звернення до всіх засобів масової інформації.
Прогноз Григорія Грабового

У 2002 році в друкованому виданні “Вариант управления-ПРОГНОЗ” №4 (5) за квітень 2002 року на стор. 3 у статті «Евразия и вирусы» опубліковано прогноз, зроблений Григорієм Грабовим, з відомостями про те, що потрібно робити для захисту від мутацій вірусів і порятунку людей. Газета “Вариант управления-ПРОГНОЗ” зареєстрована Міністерством у справах друку, телерадіомовлення і засобів масової комунікації Російської Федерації. Реєстраційне свідоцтво ПИ №77-11028 від 31 жовтня 2001 року. Газету можна знайти в бібліотеках, на сайтах
https://vuprognoz2002.wordpress.com ,

http://distpress.ru/smi.html?view=smilist&task=details&id=11885&start=11880
У цій публікації попереджувального прогнозу Григорія Грабового повідомлено наступне:

“…слід виділити Євразію. Країни цього континенту повинні, за можливості, укласти додаткові угоди про нерозповсюдження цих проблемних видів масового ураження… Причин тут кілька, і одна з них — зміна концентрації озонового шару, що може призвести до появи мутацій інфекції… мутантно перетворені віруси хлинуть назад, і та ж частина території Китаю, звідки було запущено зараження, буде охоплена новою дуже складною інфекцією. Ось чому потрібно потурбуватись про те, щоб навіть локальні варіанти бактеріологічних війн стали неможливими.

Аналогічно — локальні хімураження можуть поширюватися на генному рівні, послаблюючи генофонд жителів Євразії у пізніші строки.

…Не можна допускати настільки проблемні мутації звичайних збудників. І у травні роботу з попередження цього вже потрібно починати. До того часу вже з боку Китаю може надійти пропозиція Росії про початок переговорів з такої теми. А чому з Китаю, ясно. …Тому максимального значення набуває й інший аспект — спокійна ситуація на цілих континентах… В цьому і сенс, чому підписання внутрішньоконтинентальних додаткових угод має йти за спеціальною програмою з травня, і краще, якщо активність таких ініціатив підтримає Росія. …проти тихої бактеріологічної експансії необхідно використовувати не лише вертикальні, але й міждержавні системи горизонтальних зв’язків, коли не тільки через федеральні органи влади йде взаємодія, але й між регіонами розвиваються контакти. Наприклад, губернатор прикордонної області може так само ефективно для інтересів Росії виходити на контакти з тими ж китайцями тощо.

Судячи з поточних подій, пов’язаних з коронавірусною інфекцією COVID-19, керівний прогноз про необхідність захисту країн світу від вірусу, виявленого в Китаї, підтвердився. У частині прогнозу про те, що «В цьому і сенс, чому підписання внутрішньоконтинентальних додаткових угод має йти за спеціальною програмою з травня, і краще, якщо активність таких ініціатив підтримає Росія», прогноз підтверджується тим, що Росія запропонувала ООН об’єднати зусилля у боротьбі з поширенням виявленого в Китаї коронавірусу. У даний час необхідно, крім припинення поширення вірусу, своєчасно захистити людей від вірусів, які в газеті вказані Григорієм Грабовим були як друга хвиля дуже складної інфекції: «мутантно перетворені віруси хлинуть назад».

А також у відповідності до попереджувального прогнозу необхідно своєчасно захистити генофонд. Для цього через засоби масової інформації необхідно донести інформацію цього попереджувального прогнозу до всіх людей. Щоб кожна людина на місці, а також посадові особи, відповідальні за повне припинення поширення вірусів і повне зцілення від вірусів та наслідків, викликаних вірусами, знали, у зв’язку з яким напрямком розвитку подій потрібно своєчасно формувати захист.

Якщо б раніше у відповідності з цим попереджувальним прогнозом Григорія Грабового у частині «…слід виділити Євразію. Країни цього континенту повинні, за можливості, укласти додаткові угоди про нерозповсюдження цих проблемних видів масового ураження… Причин тут кілька, і одна з них — зміна концентрації озонового шару, що може призвести до появи мутацій інфекції… мутантно перетворені віруси хлинуть назад, і та ж частина території Китаю, звідки було запущено зараження, буде охоплена новою дуже складною інфекцією. Тому максимального значення набуває й інший аспект — спокійна ситуація на цілих континентах… В цьому і сенс, чому підписання внутрішньоконтинентальних додаткових угод має йти за спеціальною програмою…» були б проведені попереджувальні заходи у Євразії, укладені додаткові угоди між країнами із захисту від поширення проблемних видів вірусів масового ураження, своєчасно враховано, що у прогнозі вказано, що зараження запущено в Китаї, також враховано було б своєчасно, що «максимального значення набуває й інший аспект — спокійна ситуація на цілих континентах… В цьому і сенс, чому підписання внутрішньоконтинентальних додаткових угод має йти за спеціальною програмою…», тоді, по-перше, можна було б не допустити зараження в Китаї, оскільки регіон за попереджувальним прогнозом з 2002 року відомий, на основі підписаних додаткових угод між країнами можна було б одразу прийняти відпрацьовані у відповідності з додатковими угодами заходи й не допустити зараження в інших країнах і таким чином попередити жертви від COVID-19, не було б джерела пандемії. Позаяк за попереджувальним прогнозом Григорія Грабового у зв’язку з тим, що за ним не було своєчасно вжито тими структурами, про які повідомлено в прогнозі, ті заходи, що вказані у прогнозі, то вже зафіксовано підтвердження двох пунктів прогнозу. Це дає підставу стверджувати, що, якщо не враховувати відомості прогнозу, то може почати реалізовуватись наступна інформація прогнозу, тобто для вживання заходів щодо прогнозу в частині своєчасного захисту людей від наступної хвилі вірусів, що в газеті вказані Григорієм Грабовим були як друга хвиля дуже складної інфекції «мутантно перетворені віруси хлинуть назад», для своєчасного захисту генофонду, про вплив на який поки вченими практично не ставиться питання, поки лише повідомляється, що не можуть прогнозувати віддалені наслідки COVID-19, необхідно в усіх ЗМІ опублікувати попереджувальний прогноз Григорія Грабового, наданий у даному зверненні.

Григорій Грабовий розробив і продовжує розробку технологій із запобігання загрозам, про які повідомляється в його попереджувальному прогнозі. Але наклеп стосовно Григорія Грабового, що є в інтернеті, призводить до того, що люди не реагують на його точні попереджувальні прогнози, не використовують інформацію цих прогнозів для порятунку. Потрібні спільні дії людей з виконання захисних заходів у відповідності з прогнозом, бо загрози сиутації з пандемією, що виникла, стосуються кожного. Широким висвітленням прогнозів Григорія Грабового в усіх засобах масової інформації реалізується реальний порятунок всіх людей. Докази, що повністю спростовують наклеп, звинувачення стосовно Григорія Грабового, подані на сайті http://drugg.ru/, http://lawyerheart898.wordpress.com/  із захисними висновками адвоката Конєва Вячеслава.

На підставі викладеного пропоную опублікувати у ваших засобах масової інформації попереджувальний прогноз Григорія Грабового, який міститься у даному зверненні, відомості про підтвердження прогнозу за двома пунктами й на підставі цього — про необхідність своєчасного вирішення завдань порятунку людей, що стосуються двох наступних пунктів попереджувального прогнозу.

http://grigori-grabovoi-education.info/submission-for-all-mass-media_russian/

З повагою, _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _/Підпис: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _/

Дата : _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.