Enter your keyword

post

ה לכל אמצעי התקשורת Hebrew – Иврит

ה לכל אמצעי התקשורת Hebrew – Иврит

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

כתובת:  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

כתובת דוא”ל: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

טלפון: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

מאת _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

כתובת: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

כתובת דוא”ל: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

פניה לכל אמצעי התקשורת

בשנת 2002, במהדורה המודפסת של “אפשרות ניהול. תחזית” מס’ 4 (5) באפריל 2002, עמ’ 3, פורסם המאמר “אירואסיה ווירוסים” הכולל תחזית ניהול מאת גריגורי גרובובוי. המאמר כולל מידע בנוגע לפעולות שיש לנקוט בהן כדי להגן על עצמנו מפני מוטציות של נגיפים ולהציל בני אדם. העיתון “אפשרות התפתחות. תחזית” רשום על ידי משרד העיתונות, השידור והתקשורת ההמונית של הפדרציה הרוסית. תעודת רישום ПИ №77-11028 מה-31 באוקטובר 2001. את העיתון ניתן למצוא בספריות ובאתרים:

https://vuprognoz2002.wordpress.com ,
http://distpress.ru/smi.html?view=smilist&task=details&id=11885&start=11880

בפרסום זה של תחזית האזהרה של גריגורי גרבובוי מוזכרים הדברים הבאים:

“…יש להדגיש את אירואסיה. מדינות יבשת זו צריכות, במידת האפשר, לערוך הסכמים נוספים שמטרתם למנוע את התפשטותם של סוגים בעייתיים אלו של נשק להשמדה המונית… ישנן כמה סיבות לכך. אחת מהן היא ששינוי בריכוז שכבת האוזון עלול להוביל להופעת מוטציות של וירוסים… נגיפים ששינו את צורתם יחזרו ויתקפו את אותו החלק של סין שבו הופיע הנגיף, מה שיגרום לזיהום חדש ומורכב מאוד. זו הסיבה מדוע צריך להקפיד שאפילו גרסאות מקומיות של מלחמות בקטריולוגיות יהיו בלתי אפשריות.

באופן דומה, נגעים כימיים מקומיים יכולים לשנות את צורתם ברמת הגן ובכך להחליש את מאגר הגנים של תושבי אירואסיה במועד מאוחר יותר.

…אסור שיופיעו מוטציות בעייתיות כאלה של פתוגנים רגילים. יש להתחיל לפעול כבר במאי כדי למנוע זאת. עד אז רוסיה עשויה לקבל מסין הצעת משא ומתן בנושא כזה (וברור מדוע דווקא מסין)… בגלל זה היבט נוסף מקבל משמעות חשובה במיוחד – מצב רגוע בכל יבשות העולם… זו הסיבה שבגללה חתימה על הסכמים נוספים בין מדינות אשר נמצאות באותן היבשות צריכה להתקיים כבר במאי וכי טוב אם רוסיה תתמוך בפעולות אלו… כדי למנוע התפשטות בקטריולוגית שקטה, יש צורך להשתמש גם במערכות תקשורת בין-עירוניות וגם בין מדינות שלמות. לדוגמא, מושל מחוז גבולי יכול ליצור קשר עם נציגי סין במטרה להגן על האינטרסים של רוסיה”.

המצב הנוכחי מוכיח שהחיזוי שלי בנוגע לצורך להגן על מדינות מפני נגיף הקורונה COVID-19 שהתגלה בסין התממש. ניתן לראות שהתחזית שלי “הסיבה שבגללה חתימה על הסכמים נוספים בין מדינות אשר נמצאות באותן היבשות צריכה להתקיים לפי תוכנית מיוחדת כבר במאי וכי טוב אם רוסיה תתמוך בפעולות אלו” אכן התממשה בגלל העובדה שרוסיה הציעה כי האו”ם ישתתפו במאבק נגד התפשטות נגיף הקורונה שהתגלה בסין. נכון לעכשיו, בנוסף להפסקת התפשטות הנגיף, יש צורך להגן על אנשים מפני הוירוסים בזמן. וירוסים אלו הוגדרו בעיתון על ידי גריגורי גרובובוי כגל השני של וירוס מורכב מאוד: “הוירוסים ששינו צורה ימהרו לחזור”

כמו כן, כפי שאמור בתחזית האזהרה, יש צורך להגן על מאגר הגנים בזמן. לשם כך, יש צורך לשתף את המידע של תחזית האזהרה הזו עם כל האנשים באמצעות אמצעי התקשורת השונים, כך שכל אדם, וגורמים רשמיים האחראיים להפסקה מוחלטת של התפשטות הנגיפים ולריפוי מוחלט מהמחלות וההשלכות שנגרמו כתוצאה מהוירוסים, ידעו באיזה כיוון הבעיה יכולה להתפתח ומה צריך לעשות כדי להגן על עצמנו בזמן.

אם, קודם לכן, בהתאם לתחזית האזהרה של גריגורי גרבובוי “…יש להדגיש את אירואסיה. מדינות יבשת זו צריכות, במידת האפשר, לערוך הסכמים נוספים שמטרתם למנוע את התפשטותם של סוגים בעייתיים אלו של נשק להשמדה המונית… ישנן כמה סיבות לכך, אחת מהן היא שינוי בריכוז שכבת האוזון שיכול להוביל להופעת מוטציות בגנים… נגיפים כאלה עלולים לחזור בצורה חדשה ומורכבת מאוד לאותו האזור בסין שבו הופיע הנגיף. בגלל זה היבט נוסף מקבל משמעות חשובה במיוחד – מצב רגוע בכל יבשות העולם… זו הסיבה שבגללה חתימה על הסכמים נוספים בין מדינות אשר נמצאות באותן היבשות צריכה להתקיים לפי תוכנית מיוחדת…” היו ננקטים אמצעי מניעה ביורואסיה, היו נחתמים בין מדינות הסכמים נוספים שמטרתם למנוע את התפשטותם של סוגים בעייתיים של וירוסים להשמדה המונית, אם מדינות היו לוקחות בחשבון את העובדה כי התחזית מצביעה על כך שהוירוס יופיע בסין, והמדינות היו מבינות ש”בגלל זה, היבט נוסף מקבל משמעות חשובה במיוחד – מצב רגוע בכל יבשות העולם… זו הסיבה שבגללה חתימה על הסכמים נוספים בין מדינות אשר נמצאות באותן היבשות צריכה להתקיים לפי תוכנית מיוחדת…”, אז אפשר היה למנוע את הופעת הנגיף בסין, מכיוון שהאזור ידוע לנו על פי תחזית האזהרה משנת 2002. על סמך ההסכמים הנוספים שהיו נחתמים בין המדינות, ניתן היה לנקוט באופן מיידי בצעדים בהתאם להסכמים הנוספים שנחתמו ולמנוע את הופעת הנגיפים במדינות אחרות. בכך אפשר היה להציל נפגי COVID19 רבים. זה בגלל שמקור המגיפה לא יהיה בכלל קיים. בשל העובדה שהארגונים המוזכרים בתחזית האזהרה של גריגורי גרבובוי לא נקטו באמצעים המומלצים בה, הדבר מעיד על כך ששני סעיפים בתחזית אכן התממשו. זה נותן סיבה לחשוש שאם השלטונות לא יתחשבו במידע המפורט בתחזית, ייתכן שגם שאר סעיפי התחזית יתממשו בעתיד. כדי לנקוט באמצעי הגנה מפני שאר הסעיפים המוזכרים בתחזית, כלומר לנקיטת אמצעי הגנה בזמן, במטרה להגן על אנשים מפני גל הנגיפים הבא, שאותו ציין גריגורי גרובובוי בעיתון כגל שני של נגיף מורכב מאוד “הוירוסים ששינו צורה ימהרו לחזור”, להגנה בזמן על מאגר הגנים מפני הנגיף (נכון לעכשיו המדענים מדווחים כי הם אינם יכולים לחזות את ההשלכות של COVID-19 לטווח הארוך) יש צורך לפרסם את תחזית האזהרה של גרגורי גרבובוי (הכלולה במכתב זה) בכל אמצעי התקשורת.

גריגורי גרבובוי פיתח וממשיך לפתח טכנולוגיות למניעת הנגיפים המוזכרים בתחזית האזהרה שלו. אולם ההשמצות הקיימות נגדו ברחבי האינטרנט גורמות לכך שאנשים אינם מגיבים לתחזיות האזהרה המדויקות שלו, ואינם משתמשים במידע הפורט בהן לצורך מניעה והצלה. יש צורך שכל האנשים ישתפו פעולה בנקיטת אמצעי ההגנה המפורטים בתחזית, מאחר והופעת המגיפה נוגעת לכל אחד מאיתנו. שיתוף נרחב של תחזיותיו של גריגורי גרבובוי בכל אמצעי התקשורת ההמונית מסוגל להציל את כל האנשים. ראיות שמפריכות לחלוטין את ההשמצות וההאשמות נגד גריגורי גרבובוי מוצגות באתר http://drugg.ru/,http://lawyerheart898.wordpress.com  עם חוות דעתו המגנות של עורך הדין קונב ויאצ’סלב.

בהתבסס על האמור לעיל, אני מציע לפרסם באמצעי התקשורת ההמונית שלכם את תחזית האזהרה של גריגורי גרבובוי הכלולה במכתב זה, וכן לפרסם מידע על התממשות שני סעיפי התחזית, ועל בסיס זה את הצורך לפתור את הבעיות בזמן במטרה להציל אנשים מפני התממשותם של שני הסעיפים הבאים המפורטים בתחזית האזהרה.

http://grigori-grabovoi-education.info/submission-for-all-mass-media_russian/

בברכה, _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _/חתימה:_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _/

תאריך: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.